Blog

 
 
 
slider_1.jpg
 
 
 
 

Látkové plienky ich výhody a nevýhody

Všetky veľmi dobre vieme, že pri starostlivosti o dieťatko je nevyhnutné používanie plienok. Mamičky preto ešte pred pôrodom

bábätka zvažujú, ktorú z niekoľkých alternatív si vybrať. Látkové plienky sa nepoužívajú ako už každá mamička dobre vie nie len na prebalovanie ale aj na zabezpečenie hygieny bábätka. Ich počet a druh je na zvážení mamičky ale pre zabezpečenie pohodlia je potrebné približne 20 kusov látkových plienok.

 
 
 

 

Celý článok...
 

AKO SPRÁVNE VYBRAŤ AUTOSEDAČKU

Vitajte vo svete autosedačiek, v ktorom vám vysvetlíme ich funkcie, vzájomné rozdiely a poskytneme vám rady, na čo si pri ich inštalácii dávať pozor. Vývoju najbezpečnejších autosedačiek sa odborníci vo svete venujú viac než štyridsať rokov.

Detská autosedačka je jediná účinná ochrana detí pred zranením počas autonehody. Pri jej výbere by preto nemala byť hlavným kritériom potreba vyhovieť dopravným predpisom a nízka cena. Za všetku šetrnosť by sme totiž mohli zaplatiť cenou najvyššou.

Podrobujú ich náročným testom, postupne ich upravujú a vylepšujú tak, aby spĺňali tie najprísnejšie požiadavky na bezpečn

Celý článok...